Sieczkarnie

Sieczkarnie to specjalistyczne maszyny rolnicze, które służą do zbioru i cięcia słomy, trawy, kukurydzy oraz innych roślin pastewnych na sieczkę. Wraz z rozwojem rolnictwa i wykorzystywanych technologii, sieczkarnie są rozbudowywane o kolejne systemy. Dzięki temu możemy liczyć na wzrost wydajności i bezpieczeństwa podczas pracy.

Obecnie do najwydajniejszych należą sieczkarnie samojezdne, które równocześnie koszą, rozdrabniają, tną i transportują na przyczepę sieczkę uzyskaną z roślin. Sieczkarnia składa się z maszyny podstawowej - bazy oraz wymiennych przystawek dostosowujących ją do zbioru wybranego materiału. Maszyna jest z reguły napędzana jednym lub dwoma wysokoprężnymi silnikami Diesla.

Potrzebujesz części do sieczkarni samojezdnej? Posiadamy szeroki wybór części zamiennych, filtrów, czujników, pasów, pomp hydraulicznych i wielu innych podzespołów do sieczkarni. Dilagro.pl to sprawdzony supermarket rolniczy. Dostarczamy części do maszyn rolniczych wysokiej jakości. Oferujemy zarówno oryginalne części jak i starannie wyselekcjonowane, sprawdzone zamienniki, które doskonale sprawdzają się podczas pracy maszyny.

Naszą misją jest dostarczanie części do sieczkarni John Deere, Claas, New Holland. Oferujemy między innymi: części John Deere, New Holland, CASE, Claas, pas gniotownika John Deere, filtry John Deere, części do sieczkarni John Deere, części do sieczkarni New Holland, części do sieczkarni Claas, pompy hydrauliczne, pasy napędowe, czujniki i wiele innych.

Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą. Nasi specjaliści wiedzą, że gwarancją sukcesu i braku przestojów podczas pracy są sprawdzone części zamiennie i odpowiednio szybka i profesjonalna pomoc w dobrze części. Dlatego, jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z częściami do maszyn rolniczych, skontaktuj się z nami po numerem: +48 796 141 810 lub +48 607 063 198.

Jest 167 produktów.

Pokazano 1-12 z 167 pozycji

Aktywne filtry