Oleje Shell

W dilagro.pl oprócz oryginalnych środków smarnych John Deere, oferujemy również inne, wysokiej jakości produkty przeznaczone do stosowania w maszynach rolniczych. Oleje Shell zapewniają właściwe zabezpieczenie i parametry eksploatacyjne silników. Od produktów, zawierających sprawdzone pakiety dodatków, po unikalne technologie dla najnowszych silników niskoemisyjnych, pracujących w najbardziej wymagających warunkach. Jeśli szukasz oleju do maszyn rolniczych, który spełnia wszystkie normy i zalecenia, olej Shell będzie dobrym wyborem. 

Każda maszyna rolnicza, niezależnie od tego czy jest to traktor, kombajn czy sieczkarnia, potrzebuje optymalnego smarowania w układzie hydraulicznym, przekładniach oraz silniku. Oferowane w tym dziale oleje Shell (Shell Rimula, Sheel Spirax, Shell Tellus) to środki smarne, które spełniają wszelkie wymogi i normy.

Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą. Nasi specjaliści wiedzą, że gwarancją sukcesu i braku przestojów podczas pracy są sprawdzone części zamiennie i odpowiednio szybka i profesjonalna pomoc w ich doborze. Dlatego, jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z częściami do maszyn rolniczych, skontaktuj się z nami po numerem: +48 796 141 810 lub +48 607 063 198.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry