Olej Shell Rimula R4L 15W40  20L
search
  • Olej Shell Rimula R4L 15W40  20L

Olej Shell Rimula R4L 15W40 20L

419,00 zł
Brutto

Olej Shell Rimula R4L 15W40  20L. 

Ilość
W magazynie

Olej Shell Rimula R4L 15W40  20L. 

Olej mineralny na bazie API Group II z dodatkami niskopopiołowymi „Low SAPS” zapewniający znakomite smarowanie i ochronę wysokoobciążonych silników dużej mocy produkcji europejskie, amerykańskiej i japońskiej, stosowanych w transporcie drogowym i w maszynach roboczych.

Olej Shell Rimula R4 posiada cały szereg aprobat i specyfikacji wydanych przez wielu producentów silników ze światowej czołówki i stanowi doskonały wybór dla przedsiębiorstw z sektora logistyki i transportu publicznego.

Odpowiedni dla szerokiego zakresu intensywnych zastosowań.Odpowiedni dla silników spełniających normy Euro II, III i wybranych silników spełniających normę Euro IV.

Dzięki doskonałej ochronie przed zużyciem i osadami olej Shell Rimula R4 jest idealny dla szerokiej gamy wysokoobciążonych silników Diesla wymagającej zwiększonej odporności na wysokie temperatury i obciążenia.

W przypadku pojazdów z najnowocześniejszymi układami kontroli emisji takimi jak filtry cząstek stałych do silników Diesla zalecamy nasze produkty niskoemisyjne takie, jak Shell Rimula R4 L, R6 LM lub LME.

Unikatowa, aktywna technologia dla nowoczesnych silników dużej mocy. Bez względu ile i w jakich warunkach pracują twoje samochody, czy maszyny - upał, mróz, pył, błoto czy nierówny teren - potrzebujesz oleju, który zabezpieczy ich silniki w każdych warunkach. Formuła "wzmocnionej ochrony" zastosowana w olejach Shell Rimula, przeznaczonych do najbardziej obciążonych silników Diesla, zapewnia ochronę w trzech krytycznych obszarach.

Shell Rimula R4L 15W40 20L
20 Przedmioty