Oleje i smary

Maszyny rolnicze i budowlane potrzebują odpowiedniego smarowania. Dobranie środka smarnego dla danego mechanizmu jest bardzo ważne. Szczególnie w nowoczesnych i precyzyjnych układach maszyn. Należy pamiętać o zaleceniach i dopuszczalnych przebiegach maszyn między poszczególnymi wymianami oleju. Dzięki regularnym wymianom oleju oraz wysokiej jakości stosowanych środków smarnych, minimalizujesz ryzyko awarii i zatarcia danego układu. Co w konsekwencji przekłada się ograniczenie kosztów eksploatacji danej maszyny.

Dlatego w dilagro.pl oferujemy wyłącznie sprawdzone, wysokiej jakości smary i oleje do maszyn rolniczych oraz budowlanych. Produkty z naszej oferty spełniają wszystkie normy i zalecenia producentów maszyn. W tym dziale znajdziesz oleje takich producentów jak: Fuchs, Ambra, Akcela, oleje John Deere, Orlen, Lotos, JCB oraz oleje Shell.

Zapoznaj się z naszą ofertą na oleje do maszyn rolniczych. Nasi specjaliści wiedzą, że gwarancją sukcesu i braku przestojów podczas pracy są sprawdzone środki smarne, oleje i części zamiennie oraz odpowiednio szybka i profesjonalna pomoc w dobrze podzespołów. Dlatego, jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z olejami do maszyn rolniczych, skontaktuj się z nami po numerem: +48 796 141 810 lub +48 607 063 198.

Podkategorie

 • Oleje John Deere

  Jeśli szukasz najlepszego i najbardziej wydajnego oleju do maszyn John Deere, który spełnia wszystkie normy i zalecenia producenta - dobrze trafiłeś. W dilagro.pl, internetowym supermarkecie rolniczym, oferujemy oryginalne oleje John Deere oraz smary, które doskonale pasują do maszyn rolniczych.

  Każda maszyna rolnicza, niezależnie od tego czy jest to traktor, kombajn czy sieczkarnia, potrzebuje optymalnego smarowania w układzie hydraulicznym, przekładniach oraz silniku. Oferowane w tym dziale oleje John Deere to 100% oryginalne środki smarne, które spełniają wszelkie wymogi i normy.

  Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą. Nasi specjaliści wiedzą, że gwarancją sukcesu i braku przestojów podczas pracy są sprawdzone części zamiennie i odpowiednio szybka i profesjonalna pomoc w ich doborze. Dlatego, jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z częściami do maszyn rolniczych, skontaktuj się z nami po numerem: +48 796 141 810 lub +48 607 063 198.

 • Oleje Shell

  W dilagro.pl oprócz oryginalnych środków smarnych John Deere, oferujemy również inne, wysokiej jakości produkty przeznaczone do stosowania w maszynach rolniczych. Oleje Shell zapewniają właściwe zabezpieczenie i parametry eksploatacyjne silników. Od produktów, zawierających sprawdzone pakiety dodatków, po unikalne technologie dla najnowszych silników niskoemisyjnych, pracujących w najbardziej wymagających warunkach. Jeśli szukasz oleju do maszyn rolniczych, który spełnia wszystkie normy i zalecenia, olej Shell będzie dobrym wyborem. 

  Każda maszyna rolnicza, niezależnie od tego czy jest to traktor, kombajn czy sieczkarnia, potrzebuje optymalnego smarowania w układzie hydraulicznym, przekładniach oraz silniku. Oferowane w tym dziale oleje Shell (Shell Rimula, Sheel Spirax, Shell Tellus) to środki smarne, które spełniają wszelkie wymogi i normy.

  Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą. Nasi specjaliści wiedzą, że gwarancją sukcesu i braku przestojów podczas pracy są sprawdzone części zamiennie i odpowiednio szybka i profesjonalna pomoc w ich doborze. Dlatego, jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z częściami do maszyn rolniczych, skontaktuj się z nami po numerem: +48 796 141 810 lub +48 607 063 198.

 • Oleje Fuchs
 • Oleje Orlen
 • Oleje JCB
 • Oleje LOTOS
 • Ambra / Akcela

Jest 80 produktów.

Pokazano 1-12 z 80 pozycji

Aktywne filtry